قوانین و مقررات - محرمانگی کارگونت

 

گیرندگان خدمات:

این واحدها شامل افراد، شرکت ها، سازمان ها و موسساتی است که از وب سایت کارگونت برای درخواست خدمات یا پرسش و پاسخ استفاده می کنند و همچنین می توانند بار هوایی را ارسال کنند.

ارائه دهندگان خدمات:

افراد یا شرکت هایی با مجوز رسمی حمل و نقل بار هوایی که عضو وب سایت کارگونت هستند. آنها می توانند خدمات مربوط به حمل و نقل بار هوایی ارائه دهند، مانند بسته بندی، رسیدگی به گمرکات، خدمات گمرکی و صدور بارنامه.

استفاده از پلتفرم:

استفاده از وب سایت و نرم افزار کارگونت کاملا رایگان است. استفاده از این پلتفرم برای منظورهای غیر از حمل و نقل بار هوایی و خدمات وابسته غیرمجاز است. تمام مسئولیت های قانونی و جنایی ناشی از تعاملات بین افراد و شرکت ها در کارگونت مسئولیت طرفین است.

موجودی حساب:

هر دو طرف درگیر در هر نوع حمل و نقل بار هوایی باید قبل از ثبت سفارش صحت موجودی حساب خود را تضمین کنند. علاوه بر این، طرفین درخواست کننده و ارائه دهنده خدمات ملزم به تأیید هویت یکدیگر از طریق پنل کارگونت قبل از انجام هر تراکنش حمل و نقل بار هوایی هستند.

قیمت گذاری:

ارائه دهندگان خدمات می توانند قیمت هایی برای درخواست های مربوط به ارسال بار پیشنهاد دهند بر اساس شرایط و مبدأ-مقصد. اگر درخواست کننده یک ارائه دهنده خدمات خاص را انتخاب کند، باید مقدار پیش پرداخت اولیه مربوط به خدمات انتخابی را پرداخت کند.

کمیسیون کارگونت:

ارائه دهندگان خدمات مجاز به دریافت هر گونه مقدار جداگانه به عنوان کمیسیون کارگونت به غیر از هزینه های اصلی نیستند.

مسئولیت حمل و نقل:

ارائه دهندگان خدمات مسئولیت های حمل و نقل بار، زمان حمل و نقل بار و رعایت ضوابط حمل و نقل بار هوایی را بر عهده دارند. آنها باید حمل و نقل بارهای ویژه مانند حیوانات زنده، محصولات دارویی، کالاهای فاسدشدنی و غیره را به انطباق با قوانین مربوطه انجام دهند. علاوه بر این، تمام داده ها و اطلاعات جمع آوری شده توسط گیرنده خدمت از دستگاه های نظارت الکترونیکی به عنوان اطلاعات محرمانه در نظر گرفته می شوند و بدون موافقت کتبی از ارائه دهنده خدمات منتشر یا انتقال داده نمی شوند.

استفاده غیرمجاز:

استفاده از محتوای کارگونت در نرم افزارها و وب سایت های غیرمجاز ممنوع است و استفاده از نرم افزار ربات یا کاوش در کارگونت غیرقانونی است و ممکن است منجر به اقدامات قانونی شود.