محاسبه هزینه ارسال - قیمت هر کیلو بار هوایی

برای استعلام آنلاین قیمت با شرکت های هواپیمایی ماهان،قطر،امارات،ایران ایر،لوفتانزا و غیره مقصد و وزن بار را وارد نمایید .

هزینه ارسال بار هوایی به اروپا

هزینه ارسال بار هوایی به کانادا

هزینه ارسال بار هوایی به آسیا

هرینه ارسال بار هوایی به استرالیا

هزینه ارسال بار هوایی به آمریکا

هزینه ارسال بار هوایی به آفریقا

استعلام قیمت آنلاین حمل بار هوایی و کارگو

هزینه ارسال بار هوایی به کانادا

هزینه ارسال بار هوایی به کانادا یا بعبارتی فریت بار به شهرهای مختلف کانادا باتوجه به شهر مقصد انتخابی،وزن بار و ایرلاین انتخابی مسافر متغیر است .

با استعلام آنلاین قیمت حمل هوایی بار می توانید بازه قیمتی ارسال بار هوایی به تورنتو،ونکوور،مونترال و شهرهای دیگر کانادا را داشته باشید.

 با استعلام قیمت آنلاین ارسال بار هوایی درصد خطا خیلی کمتری برای محاسبه هزینه های فریت بار به کانادا برای مسافرین و مهاجرین ایجاد شده است.

ارسال بار هوایی به کانادا با ایرلاین های قطر،امارات و لوفتانزا با قیمت های متفاوت قابل حمل است.

هزینه ارسال بار هوایی به اروپا

هزینه ارسال بار هوایی به اروپا باتوجه به مشخص کردن مقصد،وزن بار و ایرلاین حمل کننده بار متفاوت است .تعرفه ارسال بار هوایی به اروپا به شهرهای مختلف با لاین داخلی ایران ایر و با ایرلاین های خارجی مانند قطر،امارات،لوفتانزا،ترکیش و غیره با قیمت های متفاوت قابل حمل می باشد.

ارسال بار هوایی به استکهلم،ارسال بار هوایی به فرانکفورت،ارسال بار هوایی به لندن،ارسال بار هوایی به آمستردام،ارسال بار هوایی به مادرید،ارسال بار هوایی به میلان،ارسال بار هوایی به پاریس،ارسال هوایی بار به هلسینکی،ارسال بار هوایی به منچستر،ارسال بار هوایی به هامبورگ،ارسال بار هوایی به مسکو و دیگر شهر های اروپا هیچ گونه محدودیتی جهت ارسال وجود نداشته و ایرلاین های داخلی و خارجی فریت بار به اروپا را انجام می دهند.

مشاوران کارگونت

در صورت نداشتن هیچ گونه اطلاعاتی از بار ارسالی می توانید با مشاورین کارگونت تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح کنید .

تیم کارگونت پاسخگوی تمام سوالات شما خواهد بود.تعرفه ارسال بار هوایی با تیم کارگونت را به راحتی داشته باشید.

هزینه ارسال بار هوایی

تعرفه ارسال بار هوایی با هواپیما

به طور کلی ارسال هوایی بار های مسافری،ارسال هوایی بار های دانشجویی،ارسال هوایی بار های مهاجرین،ارسال هوایی بارهای صادراتی،ارسال هوایی بار های حساس و گرانبها،ارسال هوایی بارهای فاسدشدنی،ارسال هوایی حیوان زنده،ارسال هوایی جنازه،ارسال هوایی کالای خطرناک و کلیه ی بارهای مجاز جهت ارسال با هواپیما امکان پذیر است .

لازم به ذکر است که هزینه حمل بار هوایی با ایرلاین های داخلی مانند هواپیمایی ماهان،هواپیمایی ایران ایر،هواپیمایی قشم ایر به مراتب پایین تر از ایرلاین های خارجی مانند هواپیمایی قطر،هواپیمایی امارات،هواپیمایی لوفتانزا،هواپیمایی ترکیش،هواپیمایی فلای دبی می باشد.

هزینه ارسال بار هوایی به آمریکا

حمل بار هوایی به آمریکا به ایالت ها مختلف باتوجه به طولانی بودن مسیر به طور کلی قیمت قابل توجهی دارد که فقط توسط ایرلاین های خارجی مانند هواپیمایی قطر،هواپیمایی امارات،هواپیمایی ترکیش قابل حمل می باشد.

هزینه ارسال بار هوایی به دالاس،واشنگتن، لس آنجلس،نیویورک،سان فرانسیسکو، بوستون،میامی و ارسال بار هوایی به هیوستون و کلیه شهر های قابل پذیرشی که ایرلاین های خارجی حمل می کنند متفاوت خواهد بود.

باتوجه به محدودیت های احتمالی و تحریمی مسافرین و مهاجرین عزیز می توانند درخصوص دانستن اطلاعات دقیق تر و جامع تر در رابطه های ارسال کالاهای مجاز با تیم کارگونت تماس حاصل نمایند.

هزینه ارسال بار هوایی به آسیا

حمل بار هوایی به آسیا که در واقع عمده صادرات ها به آسیا اتفاق می افتد و ارسال بار به شهرهای مختلف هزینه های حمل بار متفاوتی را شامل می شود.

هزینه ارسال بار هوایی به گوانگجو،هزینه ارسال بار هوایی به پکن،هزینه ارسال بار هوایی به شنرن،هزینه ارسال بار هوایی به دبی،هزینه ارسال بار هوایی به استانبول،هزینه ارسال بار هوایی به تفلیس،هزینه ارسال بار هوایی به ایروان،هزینه ارسال بار هوایی به مسقط،هزینه ارسال بار هوایی به دوحه،هزینه ارسال بار هوایی به کویت،هزینه ارسال بار هوایی به دهلی،هزینه ارسال بار هوایی به هنگ کنگ،هزینه اریال بار هوای به بمبئی،ارسال بار هوایی به بحرین،ارسال بار هوایی به کوآلالامپور،ارسال بار هوایی به دمشق،ارسال بار هوایی به توکیو و هزینه ارسال بار هوایی به اقصی نقاط آسیا با هزینه های متفاوت توسط شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی امکان پذیر است .

هزینه ارسال بار هوایی به استرالیا

فریت بار هوایی به استرالیا یکی از مسیرهای طولانی جهت حمل بار است که فقط توسط شرکت های هواپیمایی خارجی مانند شرکت هواپیمایی امارات،شرکت هواپیمایی قطر و شرکت هواپیمایی ترکیش حمل می شود.

هزینه ارسال بار هوایی به سیدنی، پرت،ملبورن،آدلاید و بریزبین از جمله شهر های قابل پذیرش جهت حمل و فریت می باشد .

هزینه ارسال بار هوایی به استرالیا به شهر انتخابی،وزن بار و ایرلان حمل کننده بستگی دارد .

تعرفه ارسال بار هوایی

تعرفه ارسال بار هوایی بر اساس وزن بار از مینیمم بار تا وزن های توناژ(۱۰۰۰ کیلوگرم به بالا) شامل نقطه شکست یا BREAK POINT می باشد.

لازم به ذکر است برای محاسبه دقیق تر تعرفه ارسال بار هوایی،وزن دقیق بار نیاز است و بازه ی نقطه شکست کاملا حدودی تعریف شده است.

نقطه شکسن قیمتی هرکیلو بار در ایرلاین های مختلف کاملا متفاوت است و قیمت هرکیلو بار طبق دسته بندی زیر می باشد.

کمترین وزن بار نقطه شکست ۱۵ الی ۲۰ کیلوگرم مینیمم بار MINIMUM تلقی و محاسبه می شود.

وزن بار با نقطه شکست از ۱۵ الی ۳۵ کیلوگرم جزوه بارهای نرمال NORMAL محاسبه می شود.

نقطه شکست تعرفه قیمتی وزن ۴۵ کیلوگرم ۸۵ الی ۹۵ کیلوگرم است.

نقطه شکست تعرفه قیمتی ۱۰۰ کیلوگرم ۲۷۰ الی ۲۹۰ کیلوگرم است.

نقطه شکست تعرفه قیمتی ۳۰۰ کیلوگرم ۴۷۰ الی ۴۹۵ کیلوگرم است.

نقطه شکست تعرفه قیمتی ۵۰۰ کیلوگرم ۴۷۰ الی ۴۹۵ کیلوگرم محاسبه می گردد.

بار های ۱۰۰۰ کیلوگرم به بالا (بارهای توناژی) نقطه شکستی ندارند و قیمت هرکیلو بار توناژی ثابت است.